In the Name of God, the Compassionate, the Merciful

22 January, 2022

Islamic Azad University, Yazd Branch

'Every student, a specialty, a skill'

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

معرفی دانشکده هنر و معماری

دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در دل کویر و مرکز ایران با دارا بودن پتانسیل های فراوان از قبیل بهره مندی از اساتید مجرب، دارا بودن امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی ، فاصله مناسب به تمامی استانهای کشور، فضاهای آموزشی و آتلیه های هنری مناسب، برخورداری از تمامی سرویسهای حمل و نقل شهری و بین شهری متعدد، قرار گیری در بستر تاریخی و فرهنگی به عنوان بزرگترین شهر خشتی دنیا با میراث فرهنگی ارزشمند و فراوان این امکان فراهم می نماید که این دانشکده یکی از مراکز مهم آموزشی در سطح عالی و تحصیلات تکمیلی در کشور بشمار آید. این دانشکده با دارابودن بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در رشته تحصیلات تکمیلی و یازده رشته کارشناسی فعال می باشد.

پرسنل و اعضای هیات علمی آن امیدوارند با دلسوزی و تلاش بی وقفه در محیطی علمی و هنری گامی کوتاه اما مؤثر در ارتقاء سطح آموزش هنر در ایران اسلامی برداشته و نقش آفرین باشند. لازم به ذکر است حضور پررنگ فارغ التحصیلان و دانشجویان این دانشکده در عرصه های فرهنگی و هنری با برپایی نمایشگاهها ، ارائه مقالات علمی- پژوهشی و ISI ، ثبت و اختراعات علمی گوشه ای از ثمره این تلاش و امید است که انتظار روزافزون به همت این خانواده دانشگاهی را از خدای متعال داریم.

انشاالله

All rights and privileges of this site belong to the Islamic Azad University of Yazd, and any use of the contents of this site will be prosecuted.